Калькулятор
вартості
Викликати
замірника
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Сб 9:00 - 17:00
Калькулятор
вартості
Викликати
замірника

Металобаза “Петрівське” – сервісний металоцентр

Наша металлобаза в Києві здійснює продаж широкого спектра металопродукції. Необхідний асортимент і комплектацію відшукати зовсім нескладно, скориставшись послугами сайту. На сайті armatura-kiev.com.ua представлена ​​продукція прокатного виробництва різних форм і розмірів.

Саме прокатне виробництво відбувається на українських заводах і являє собою отримання виробів шляхом прокатки з різних металів і додаткову їх обробку, наприклад, термічну або нанесення покриттів.

База металу займається реалізацією тільки готової якісної металопродукції, основна мета компанії – зробити її доступною для споживачів.

Покупку будь-якого вироби, будь то балки, труби або листовий метал, в Києві зручно і легко зробити. Детальна інформація про продукцію, яка є у розпорядженні база металопрокату, вказана на сайті.

Металопрокат Київ

Металопрокат на сучасних заводах виготовляється, як правило, двома способами – переробкою злитків, відлитих в виливниці, або безперервним литтям на спеціальних машинах. Перший спосіб включає в себе дві стадії: нагрівання злитків з прокаткою на обтискному обладнанні в заготовку і повторним нагріванням і прокаткою після усунення зовнішніх дефектів. У другому способі прокатку заготовки замінюють безперервним литтям. Якщо поєднати процеси лиття і прокатки готової продукції, вийде безперервне виробництво прокату з рідкого металу. Другий спосіб часто застосовується для прокатки кольорового металу і сталевих заготовок невеликих перетинів.

Існують різні типи прокату:

Сортовий прокат, який відрізняється простотою геометричної форми поперечного перерізу (квадратний, круглий, шестигранний, смуговий).
Фасонний прокат (балка, швелер, куточок, профілі спецпризначення).
Листовий прокат – гарячекатаний і холоднокатаний.
Трубний металопрокат – це труби електрозварні, безшовні, профільні, нержавіючі, чавунні і спеціального призначення.
Різні метал. вироби промислового призначення: дріт, сітка та інше.
Нержавіючий прокат.
У виробництві прокату використовується метал різних видів – як чорний, так і кольоровий. За призначенням сплави і стали для металопрокату діляться на інструментальні, конструкційні та стали з особливими фізичними та хімічними властивостями.

Наша компанія продає і доставляє металопрокат (Київ та Київська область) різних типів при оформленні відповідної заявки разом із замовленням на сайті. Для ознайомлення з повним асортиментом продукції та цінами, скачайте прайс на нашому сайті.

Чорний металопрокат зі складу

Чорний металопрокат виробляється з феросплавів з високим вмістом заліза (90% і більше) і буває сортовим, трубним і листовим. Прокатувати вироби по більшій мірі стандартизовані і виготовляються з низьковуглецевої сталі, нотакже можуть бути з легованої і вуглецевої сталі.

Чорний метал (на чолі з залізом) характеризується великою питомою вагою (крім лужноземельних), високою температурою плавлення і відносно високою твердістю, має темно-сірий колір. Прокат чорного металу в сучасному світі широко застосовується в багатьох сферах промисловості і для різних потреб.

На нашому сайті представлений великий вибір виробів – сталева арматура, балка, катанка, куток, труба, швелер, шестигранник, смуга, коло, квадрат, лист, профнастил та інше. При необхідності Ви можете самовивозом забрати чорний або нержавіючий металопрокат (Київ) з ​​нашого складу або оформити доставку. Доставка здійснюється по всій Україні власним транспортом або будь-яким перевізником, якому клієнт віддає перевагу.

Щоб купити нержавіючий або чорний металопрокат, в Києві, необхідно додати потрібний товар у кошик та оформити замовлення, або зателефонувати за одним з телефонних номерів, вказаних на сайті для отримання консультації. Також можете придбати металопрокат оптом за більш вигідною ціною!