Калькулятор
вартості
Викликати
замірника
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Сб 9:00 - 17:00
Калькулятор
вартості
Викликати
замірника

Кращі теплові насоси – компанія “Тепло”

Компанія «Teplo» – працюємо на совість з гарантією на десятиліття!
Що таке проект і монтаж енергозберігаючих технологій компанією Тепло? Це цілий набір реальних вигод, які отримують всі наші клієнти.

Главная Тепловой насос Киев купить тепловые насосы — Компания Тепло

Проектування і монтаж систем ведеться не «на око», а після точних інженерних розрахунків. Ми гарантуємо, що обладнання буде працювати в комфортному і безпечному режимі, а не на межі можливостей. Чому це важливо? Тому що, працюючи на межі, обладнання ламається і стає небезпечним, а також неекономічним. Щоб цього не сталося, енергозберігаючі технології проектуються і монтуються не “як зручно нам», а за принципом «комфортно і безпечно клієнту».

Ми не тільки монтуємо теплові насоси, а й займаємся їх продажем. Це означає, що у нас вони будуть коштувати дешевше. До того ж це набагато швидше: у нас купили, ми ж Вам все і змонтуємо. Все просто, швидко, вигідно і з гарантією.

Ремонт і сервісне обслуговування всього обладнання, що поставляється нашою компанією, також входить в число наших послуг. При будь-якій проблемі Вам просто потрібно зателефонувати, і наші фахівці відразу приїдуть. Ми перевіримо Ваше обладнання, відремонтуємо і воно знову буде повернуто в стрій і знову почне працювати. Можливо, навіть краще, ніж раніше.

Ще одна перевага – постійне професійне зростання співробітників. Оскільки проектування і монтаж енергозберігаючих технологій вимагають нових знань, ми регулярно відправляємо співробітників на різні семінари і виставки. Коли ти працюєш з сучасним і технологічним обладнанням, важливо вміти відповідати.

Комплексний підхід при роботі з клієнтом дозволяє виконати всі роботи з високою якістю, оптимізувати витрати на обладнання і монтаж і виконати весь комплекс робіт в максимально стислі терміни.

Ми займаємось встановленням і продажем теплових насосів з 2011 року, переходьте на наш сайт і звоніть на гарячу лінію https://teplovyenasosy.com.ua/